Koondise juures viibiva Grauberg Lepiku koduklubi sai Rootsi esiliigas kindla kaotuse (1)

Kristoffer Grauberg Lepik. Foto: Brit Maria Tael

Eesti noortekoondise ründaja Kristoffer Grauberg Lepiku koduklubi Akropolis sai Rootsi esiliiga üheksanda vooru kohtumises Jönkopingi Södralt võõral väljakul kindla 1:4 kaotuse.

Södra asus kohtumist juhtima 11. minutil Eric Omondi väravast, kuid 26. minutil lõi Nicklas Lindqvist Akropolise poolelt viigi majja. Edasine osutus aga kodumeeskonna peoks - Adrian Edqvist skooris 30. minutil ning tegi seisuks 2:0, teisel poolajal lisasid Moustafa Zeidan ja Omondi veel kaks väravat. Kuna Grauberg Lepik viibib hetkel Eesti U21 koondisega Austrias, ei kuulunud ta mõistagi meeskonna koosseisu.

Akropolis vireleb liigatabelis hetkel viimasel ehk 16. kohal, olles kogunud seitse punkti. Södra on 14 punktiga kolmas. Akropolise tänavuse hooaja ainus võit pärineb eelmisest voorust, kui Falkenbergs alistati 1:0.