Koskor: paljud ei uskunud, et nii kaugele jõuame (0)

Tänavu Premium liigas 21 väravat löönud Tristan Koskor (22) arvab, et Tammeka on tänavu kindlasti edasimineku teinud ning paljud ei uskunud, et hooaja eel mitme põhimeheta jäänud tartlased nii hästi esinevad.

Kui hooaja eel lubas Tammeka ründaja Tristan Koskor kõmmutada vastastele vähemalt 15 väravat, siis 21 väravat kõmmutanud ründemehe jaoks oli see talle endalegi natukene ootamatu number. "Eks selle taga on nii enda kõva töö, kuid mõistagi ka see, et selja taga on nii hea tiim, tänu kellele mul need võimalused avanevad," ütles suve hakul ka koondisekutse pälvinud ründaja.

Hooaja kokkuvõtteks ütles Koskor, et meeskond tegi mänguliselt kindlasti edasimineku. "Paljud ei uskunud, et nii kaugele jõuame - tõestasime, et oleme mängumehed," lausus Koskor. 

Kalevi peatreener Argo Arbeiter ei jäänud kaheksanda kohaga päris rahule. "Alguses prognoosime sellel esimesel hooajal ühe-kahe koha võrra kõrgemat kohta. Aga eks seal olegi sellised komplekteerituse mured. Natukene on balansist väljas kogenud versus noored mängijad. Seda on suhteliselt keeruline niimoodi ühte sulanduda, sest teatud inimestel läheb aega, eriti noormängijatel, mis ongi täiesti normaalne," ütles Arbeiter.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Kloppi kättemaks: see pidi olema Bayern
VASSILJEV LAHKUS PIASTIST
EUROOPAST
 Ott Järvela | Uhhuu möllab ja lõhub ka jalgpallis
KÄIDIL LONDONIS KÜLAS
Vigastuste tõttu koduaresti jäänud Käit: ei jõudnud seda telekat enam kogu aeg vaadata
ÜLLATUSED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID