Kutter sai Napoli suureskoorilises võidumängus jala valgeks (1)

Serie C oma tsooni võidu juba eelmises voorus kindlustanud Napoli naiskond alistas 14:0 New Team San Marco ning jala sai valgeks ka Eneli Kutter.

Napoli jaoks oli esimese poolajaga juba mäng tehtud, kui vaheajale mindi 6:0 eduseisus. Teisel poolajal löödi veel kaheksa väravat ning kohtumise 12. värava sai enda nimele Eneli Kutter, kes 88. minutil lõi oma hooaja esimese tabamuse.

Napoli on 22 liigamängust võitnud 20, viigistanud ühe ja kaotanud samuti vaid ühe. Oma tsooni esikoht ei anna neile aga otsepääset Serie B-sse. Sinna tõusmise nimel peetakse play-off  mängud maikuus.