LOE JÄRELE: Frankfurdi Eintracht vajas Euroopa liiga finaalis Glasgow' Rangersi alistamiseks penaltiseeriat (0)

Euroopa liiga finaalkohtumises jäi peale Frankfurdi Eintracht, kes suutis oma paremust näidata alles penaltiseerias.

Viimases madinas läksid vastamisi Frankfurdi Eintracht ja Glasgow' Rangers, kellel ei õnnestunud avapoolajal väravalukke lahti muukida. Teisel poolajal tegi esimesena skoori Joe Aribo, kes kasutas ära sakslaste jämeda eksimuse ning põrutas palli Kevin Trappi valvatavasse väravasse. Pisut enam kui kümme minutit hiljem oli täpne ka Rafael Santos Borre.

Viigiseis tähendas lisaaega, kuid see selgust majja ei toonud. Penaltiseerias õnnestus Eintrachtil üle olla, sest vahetusest mängu toodud Aaron Ramsey löögi tõrjus Trapp.

Tegemist oli Frankfurdi Eintrachti teise Euroopa liiga võiduga. Esimest korda tõsteti karikas pea kohale pisut enam kui 40 aasta eest.

Tulemus:

Frankfurdi Eintracht - Glasgow' Rangers  1:1 (0:0; 1:1; 1:1), penaltitega võitis Frankfurdi Eintracht 5:4