Luts kuulus esimest korda Teplice algrivistusse, täismäng Antonovile ja Kulinitšile (+ Artjunin, Vaštšuk) (0)

Täna õhtul Ida-Euroopas mänginud eestlastel tulemuste mõttes kõige paremini ei läinud, kuid mänguminuteid jagus koondisele olulistele meestele.

Siim Luts kuulus Tšehhis esimest korda Teplice algkoosseisu ja sai mängida 73 minutit, kuid ei suutnud meeskonda koduplatsil suure Praha Slavia vastu aidata. Kaks suve tagasi Euroopas Levadiast üle olnud Slavia juhtis poolajaks 2:0 ja võitis mängu 3:0.

Bulgaarias kohtusid omavahel Artjom Artjunini ja Bogdan Vaštšuki koduklubid ehk Veliko Tarnovo Etar ja Sofia Levski, kuid mänguaega kumbki ei teeninud - Artjunin oli pingil, Vaštšuk ei kuulunud koosseisu. Levski võitis poolaja 2:0 ja kuigi Etar lõi teise alguses ühe tagasi, ei suudetud enamat.

Aleksandr Kulinitš sai Sloveenias Krško eest tavapäraselt alustada ja kirjutas statistikasse järjekordsed 90 minutit, kui Krško tegi 1:1 viigi Triglaviga. Kulinitši leivaisa jäi teise poolaja alguses vähemusse ja seejärel ka kaotusseisu, kuid teenis hilisest penaltist punkti.

Rumeenias kuulus algkoosseisu ja sai täismängu ka Ilja Antonov, kuid Hermannstadt kaotas hilisest väravast 1:2. Bukaresti Dinamo asus kodus varakult juhtima, Hermannstadt lõi teise poolaja alustuseks tabloole 1:1 viigi, kuid jäi siis vähemusse. 35 minutit kannatati ära, kuid üleminutitel võttis Dinamo ikkagi võidu.

Kõigis neljas liigas on hooaeg alles alanud. Kõige paremini läheb Vaštšukil ja Levskil, kes Bulgaarias liidrikohal, Etar on samal ajal eelviimane. Nii Krško kui Hermannstadt on oma liigades tabeli keskel, Teplice jääb Tšehhis hetkel pigem alumisse kolmandikku.