Matikainen tõi esile pallivaldamise ja kaitsemängu (0)

Foto: Brit Maria Tael

Aphrodite Cupi kolmanda kohaga lõpetanud Eesti koondise peatreener Jarmo Matikainen sõnas, et kokkuvõttes jäi ta turniiriga rahule.

Turniiri viimases kohtumises kaotati täna Küprosele 0:1. "Vastastel ei olnud mängu esimeses pooles tegelikult väga palju võimalusi, aga kahjuks lõid nad meile õnnetu värava. Poolaja lõpu eel oli meil probleem, kui klaarisime kaitseliini ette maandunud palli vastastele jala peale ja nad lõid selle lähedalt sisse," rääkis Matikainen väravaolukorrast.

"Pärast seda oli mäng poolajavileni küllaltki võrdne, kui kumbki võistkond ohtlikke olukordi ei tekitanud. Teisel poolajal olime domineerivam pool ja tabasime korra ka latti. Tekitasime vastaste poolel teravusi, aga kahjuks ei suutnud neid realiseerida. Küprosel ei tekkinud teisel poolajal ühtegi ohtlikku väravavõimalust. Üldiselt võib rahule jääda, aga natuke jäi puudu kolmandast positiivsest mängust siin turniiril."

Kokkuvõttes tõi Matikainen esile fakti, et vastest vallati rohkem palli. "Meil oli ka rohkem võimalusi. Kaitsemänguga võib kindlasti rahule jääda, sest lasime kolme mängu jooksul sisse ühe värava, mida ei ole palju. Kui me oleks olnud veidi keskendunumad ei oleks ka täna meile väravat löödud. Pallivaldamine oli samuti positiivne, aga peame olema vastaste kolmandikul veelgi teravamad," võttis Matikainen turniiri kokku.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
LIVE
Välismaa LIVE: Süle kauglöök hoidis trumpkaardid Bayerni käes  (ka Atleticole raske võit)
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID