Neidude U18 koondis sõidab Itaaliasse turniirile (0)

Foto: Brit Maria Tael

30. märtsist kuni 2. aprillini viibib tüdrukute U18 koondis Itaalias, kus osaletakse rahvusvahelisel turniiril Gallini World Cup.

Turniirist võtab osa 12 tiimi, kes on jagatud kolme alagruppi – lisaks Eestile oslaevad ka Rumeenia ja Horvaatia koondised ning üheksa klubivõistkonda. Nendeks on Hellas Verona (Itaalia), UPC Tavagnacco (Itaalia), Graphistudio Pordenone (Itaalia), Ticino Selection (Šveits), VV Alkmaar (Holland), Empoli Ladies (Itaalia), Ferencvaros (Ungari), FC Sevlievo Ladies (Bulgaaria) ja Venezia FC (Itaalia).

REKLAAM

Eesti kuulub loosi tahtel ühte alagruppi koos Empoli ja Ferencvarosega ja peab mõlemad alagrupikohtumised 31. märtsil. Eesti aja järgi kell 11.00 minnakse vastamisi Empoliga ja kell 16.00 on vastaseks Ferencvaros.

Kõikidest alagruppidest pääsevad kaks paremat edasi poolfinaalidesse, kolmandaks jäänud võistkonnad selgitavad välja ülejäänud kohad ning need kohtumised peetakse 1. ja 2. aprillil. Ühe mängu kestvus turniiril on 2x25 minutit.

Koondisesse on kutsutud 21 mängijat:

Väravavahid
Darja Somova (05.05.2001) – FCI Tallinn (laenul TJK Legionist)
Anastasija Zabello (01.02.2001) – Tallinna FC Levadia

Kaitsjad
Elizabeth Elštein (03.09.2001) – Nõmme Kalju FC
Inga Kaup (07.12.2001) – Tallinna FC Ajax (laenul JK Tallinna Kalevist)
Luisa Klaar (25.06.2001) – Tallinna FC Flora
Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul Puuma JK-st)
Marie Saar (25.04.2001) – Pärnu JK (laenul JK Vändra Vaprusest)
Anabell Sarv (03.09.2001) – FCI Tallinn (laenul JK Puumast)
Carmen Tiivel (20.10.2001) – Tallinna FC Flora
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Uljana Filippova (26.06.2001) – Tallinna FC Ajax
Anastasia Ivanova (22.09.2001) – TJK Legion
Annabel Jäär (03.04.2001) – Saku Sporting
Gabriela Kaskmaa (08.04.2001) – Tallinna FC Flora
Sofja Levtšenko (27.03.2001) – Tallinna FC Ajax
Linette Listmann (18.09.2001) – Saku Sporting
Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting
Jaanika Piibar (26.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Triin Satsi (16.11.2001) – Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
Daisy Toim (08.07.2001) – Tartu JK Tammeka
Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)

Peatreener: Richard Barnwell
Abitreener: Kaire Palmaru
Füsioterapeut: Daria Narõškina
Füsioterapeut: Maarit Junolainen

Klubid märgitud eelmise hooaja seisuga.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
OLE OSA SOCCERNETI KOGUKONNAST!
ERILUGU
Proletariaadi messias - Venemaa kauneima vutiklubi lugu
JALGPALLIGALA 2018
Parimad hetked Soccernet.ee telemängude intervjuudest 2018
PÕNEVAT
EILE VÄLJAS
RISTNURK
SÜMBOOLNE KOOSSEIS 2018
Sümboolne koosseis 2018 - suurtel on seltsis üks jokker  (teiste kategooriate võitjad!)
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Kalju
36
25
11
0
114:32
86
2.
Levadia
36
26
6
4
109:26
84
3.
Flora
36
25
8
3
116:32
83
4.
Trans
36
18
7
11
76:57
61
5.
Paide LM
36
14
9
13
64:74
51
6.
Tammeka
36
14
7
15
56:58
49
7.
Tulevik
36
8
5
23
37:100
29
8.
T. Kalev
36
7
7
22
54:68
28
9.
Kuressaare
36
6
3
27
34:115
21
10.
Vaprus
36
2
7
27
25:123
13