Nõmm teenis Sandecjaga magusa võidu, Roosnupp võitles välja kõva viigi (+ Sorga, Pikk ja Sinjavski) (0)

Karl-Romet Nõmm Sandecja treeningul. Foto: Nowy Saczi Sandecja / Facebook

Võõrsil mängivatel eestlastel oli tihe tööpäev ning seega leidus erinevates riikides mitmeid erinevaid skoore ja teenitud mänguminuteid.

Magusa võidu teenisid Sandecja ja Karl-Romet Nõmm, kes alistasid 84. minuti väravast GKS Tychy 3:2. Nõmm tegi kaasa täismängu, Robert Kirss vaatas tervet kohtumist pingilt. Teenitud kolme punkti abil tõusis Sandecja tabelis kahe koha võrra, olles nüüd 22 silmaga 16. positsioonil. 31. märtsil minnakse vastamisi Skra Czestochowaga, kes on Nõmme koduklubist punkti ning koha võrra tabelis madalamal kohal.

Mark Oliver Roosnupp teenis Serbia kõrgliigas vahetusest sekkumise järel 28 mänguminutit, kui Napredak Kruševac mängis kodustaadionil välja 1:1 viigi liigaliidri Crvena zvezdaga. 85. minutil toimetas Bojan Matici väravale eelnenud karistuslööki just Eesti koondislane. Järgmisena kohtub 27 punktiga 10. kohal olev Roosnupu leivaisa Kolubara Lazarevaciga, kes paikneb 33 silmaga üheksandal tabelireal.

Kolmas Poola esiliigas mängiv eestlane ehk Artur Pikk tegi samuti Opole Odra ridades kaasa täismängu, kui MZKS Arka Gdyniaga mängiti 1:1 viiki. Pea 40 minutit tuli eestlase koduklubil mängida vähemuses, sest 55. minutil eemaldati platsilt Lukasz Kedziora. Odra Opole asub teenitud punkti abil I Ligas 15. kohal ning on kokku kogunud 23 silma. Pärast pausi minnakse 1. aprillil vastamisi Gornik Lecznaga.

Plovdivi Lokomotivi esindav Erik Sorga sai Botevi Plovdivi vastu põhikoosseisus alustada ning viibis platsil kuni teise poolaja esimese üleminutini. Kohtumine lõppes seisuga 1:1. Peale koondisepausi kohtub 40 punktiga viiendal kohal olev Lokomotiv Septemvri Sofiaga, kes on 12. positsioonil, olles teeninud 22 silma.

Vlasi Sinjavski sai Slovacko eest vasakul äärepoolkaitses kirja kõik 90 minutit, kui seisuga 3:0 alistati Trinity Zlin. Slovacko paikneb 38 silmaga viiendal positsioonil ning kohtub järgmisena Bohemians Prahaga, kes on sama arvu punktide juures parema väravate vahe tõttu neljandal kohal.