Õuduste minutid saatsid Sheffieldi esiliigasse, Onana maksis Unitedile võidu (0)

Sheffield United kaotas kolm vooru enne hooaja lõppu lootuse Premier League'i püsima jääda, kusjuures suure tõenäosusega püstitavad nad enne kukkumist ka negatiivse väravarekordi.

Sheffield hoidis oma lootuskiirt elus, kui Anel Ahmedhodzic nad Newcastle'i vastu võõrsil juhtima viis. Alexander Isak viigistas aga peagi ning teise poolaja alguses murdus Sheffield lõplikult, kui võõrustajad lõid 18 minuti sees koguni neli väravat ja võitsidki lõpuks 5:1.

Sheffield on nüüd enda võrgust välja korjanud 97 palli. Ainult ühele tiimile Premier League'i ajaloos on ühe hooajaga löödud rohkem, kui Swindon Towni väravavõrk sahises 1993/94 hooajal täpselt 100 korda. Seejuures koosnes hooaeg toona 42 kohtumisest, samas kui Sheffield on tänaseks pidanud 35 mängu ja viimases kolmes mängus mängitakse vaid au nimel.

Manchester Unitedi probleemid jätkusid koduse 1:1 viigiga Burnley vastu. Antony viis nad 79. minuti kiirrünnakul juhtima, kuid Andre Onana eksimus väljatulekul põhjustas penalti, mis jättis Unitedi viimase kuue liigamängu jooksul juba viiendat korda võiduta.

Videokohtunikud murdsid kahel korral Chelsea südamed, lubamata neile Aston Villat külastades enamat viigipunktist. Kõigepealt läks 16. minutil tühistamisele Nicolas Jacksoni viigivärav, sest tuvastati napp suluseis. Chelsea leidis end vaheajaks 0:2 kaotusseisust, kuid tuli veel mängu tagasi ja jõudis 90+5. minutil juba ka Axel Disasi nurgalöögijärgset võiduväravat tähistada, kuid VAR tuvastas väravale eelnenud vea.

Fulham - Crystal Palace  1:1 (0:0)