Pole Toomi, pole probleemi (vaata galeriid) (0)

Kuigi FC Flora klubis pole ilmselgelt käsil parimad ajad ja esmaspäeval teatas väravavaht Mait Toom, et enam ta seda klubi ei esinda, siis täna oli Tamme staadionil näha vana head Florat.

Toomi asemel oli taas väravasuul senine varumees Magnus Karofeld, kuid Tammeka teda liiga palju testida ei suutnud. Tõsi, mängu esimene ohtlik olukord sündis siiski just Flora värava all, kui Tristan Koskori läbisöödu järel Martin Jõgi vasakuga löögile pääses, aga läks see sihtmärgist mööda. Edasi oli juba Flora pidu.

Mitu korda sai avapoolajal üritada Premium liiga parima väravaküti tiitli nimel heitlev grusiin Zakaria Beglarišvili, kuid tema löögid lõpetasid kas kaitsjate jalgades või Karl Johan Pechteri kätes.

Avapoolaja keskel jõudis aga Tammekale kätte must periood, mis selle mängu saatuse laias laastus ka ära otsustas. 25. minutil suutis Tammeka nurgalöögi klaarida, aga seejärel riputas Zaka kasti mõõdetud palli, mille Mark Anders Lepik peaga ära lükkas. Kõigest kolm minutit hiljem pani Gert Kams madala tsenderduse karistusalasse, millele mitte keegi ühtegi kehaosa vahele ei lükanud ja pall veeres rahulikult posti kõrvale. 2:0 ja mäng oligi tehtud.

Teine poolaeg jätkus enam vähem samas taktis ning kaks palli pidi Tammeka puurilukk veel oma võrgust välja noppima. Esimese lõi Erik Sorga Rauno Alliku söödust tühja ning 89. minutil sai oma värava kätte ka Zakaria Beglarišvili. Pärast väravat toodi talle pingilt ka Mait Toomi särk, mida grusiin publikule näitas. Ilmselgelt on Flora mängijad kõik endiselt oma väravavahi selja taga.

Teist kohtumist järjest suutis endale punase kaardi teenida aga Tammeka keskkaitsja Kevin Anderson, kes kohtumise lõpus Rauno Allikuga tõuklema läks. Sellest olukorrast sai kaardi ka Flora kapten Kams.

Mängu parim - Zakaria Beglarišvili

Flora mängis täna Tammeka üle küllaltki kollektiivselt ja individuaalselt keegi ülemäära ei säranud. Samas tuli ka sellisel pehmel väljakul grusiini kvaliteet väga eredalt välja ning tema puuted olid klassi võrra teiste omadest paremad. Tahtmine oli suur ja lõpuks tuli ka värav.