Põlvas avati renoveeritud linnastaadion (2)

Põlva Lootose naiskond. Foto: Liisi Troska

Laupäeval avati Põlvas värskelt renoveeritud linnastaadion. Tööde käigus renoveeriti staadioni tehnovõrgud, paigaldati siirdemuru, uus tartaankate ja piirdeaed.

Tööde tellijaks oli Põlva vald ja tööde kogumaksumus oli 855000 eurot. Uus väljak vastab Eesti Jalgpalli Liidu 2. kategooria (UEFA 2 kategooria) staadioni nõuetele. Lisaks teostatakse ka tehisvalgustuse ehitustööd, mis lähevad maksma ligi 170000 eurot, vahendab jalgpall.ee.

Pikaaegne Põlva Lootose president ja EJL-i naistekomisjoni liige Indrek Käo avaldas staadioni uuendamise üle head meelt: "Väga tähtis ja suur hetk nii Lootosele kui ka teistele Põlvamaa spordiklubidele. Staadioni renoveerimist on oodatud üle kahekümne aasta ja uuenenud linnastaadion annab kindlasti uue hingamise Põlvamaa jalgpallile. Väga oluline on staadioni valmimine meie naiskonna jaoks, mis oli seni sunnitud kodumängud mängima 15 kilomeetrit Põlvast väljas asuval Tilsi staadionil. Naistejalgpall liigub Põlvas tõusujoones ja paranenud tingimused mõjutavad kindlasti positiivselt ka treeningtöö kvaliteeti."

Kavas on ka ehitustööde teine etapp, mille tagajärjel paranevad pealtvaatajate tingimused. Staadionil rajatakse kuni 1500 kohaga tribüün, staadioni teenindushoone ja mini-mänguväljakud.

2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄRSKE SAADE
Pikk ette (ja ise järele) | Kuidas peaks Eesti koondis mängima esimeses valikmängus?
PERSOON
Levadia noor keskkaitsja Marko Lipp: otsustasin tippjalgpalli kasuks ega kahetse
OLULINE
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID