Prints William juubeldab! Terry ja Lampardi derbis tõmbas pikema kõrre esimene (0)

Inglismaal sai täna selgeks järgmise hooaja Premier League'i koosseis ning pärast kolme aastast pausi on tagasi eliitseltskonnas Aston Villa, prints Williami lemmikklubi.

Vahepeal ligi 30 aastat järjest Inglismaa kõrgliigas pallinud Villa langes sealt välja hooajal 2015/16. Juba eelmisel aastal jõuti naasmisele väga lähedale, ent siis kaotati samas faasis Mattias Käidi leivaisale Fulhamile.

Tänavu lõpetas Villa esiliiga põhihooaja viienda kohaga ning taas jõuti üleminekumängude finaali, kus ootas ees Derby County. Treeneripingil said kokku Chelsea legendid John Terry (Villa abitreener) ja Frank Lampard (Derby peatreener) ning ees ootas kuum andmine, mille esimene 2:1 võitis.

Villa lõi esimese värava vahetult enne poolajavilet ning teise värava olukorras tuli neile appi Derby puurilukk Kelle Roos. Koos Lampardiga jäi muuhulgas järgmist hooaega ootama ka legendaarne Inglismaa koondise vasakkaitsja Ashley Cole, kes täna 90 minutit kirja sai.

Esiliigast tagasid otsepääsme Premier League'i Norwich ja Sheffield United, kõrgliigast langesid välja Cardiff, Fulham ja Huddersfield.

Aston Villa - Derby County 2:1 (1:0)