PSG saavutas koduliigas olulise võidu, aga Mbappe sai enne Meistrite liiga mänge vigastada (0)

PSG staarründaja Kylian Mbappe. Foto: Scanpix / Pascal Rossignol / Reuters

Valitsev meister Pariisi Saint-Germain alistas Prantsusmaa kõrgliiga 34. voorus võõrsil Metzi 3:1 ja kerkis liidriks, aga kaks väravat löönud Kylian Mbappe vahetati mõned minutid enne lõpuvilet vigastuse tõttu välja.

Mbappe sahistas juba neljandal minutil, kui realiseeris Ander Herrera söödu. Metz viigistas teise poolaja esimesel minutil, aga Mbappe suurendas PSG eduseisu 59. minutil. Lõppseisu vormistas 89. minutil Mauro Icardi, kes realiseeris enda teenitud penalti.

Mbappe vahetati enne PSG kolmandat väravat vigastuse tõttu välja. Klubi ei ole staarründaja traumat kommenteerinud, aga arvestades, et ees ootavad Meistrite liiga poolfinaalmängud Inglismaa suurklubi Manchester Cityga, on PSG fännid murelikud. PSG peatreener Mauricio Pochettino arvab, et Mbappe pääses ehmatusega.

Pariisi Saint-Germain parandas Prantsusmaa kõrgliigas tabeliseisu ja kerkis liidrikohale, aga lähirivaalidel on mäng varuks. PSG edestab Lille'i kahe, Monacot nelja ja Lyoni viie punktiga.

Metz - Pariisi Saint-Germain 1:3 (0:1)