Menüü
TV
Veebisait

Rannajalgpallis selguvad tiitli peale mängivad meeskonnad (0)

Foto: jalgpall.ee

Laupäeval, 10. augustil Pärnus Sportland Beach Arenal toimuval Optibet rannajalgpalli Meistriliiga etapil selguvad need neli meeskonda, kes jätkavad mängimist Eesti meistritiitlile.

Põhihooaja edukaim meeskond BSC Thunder Häcker on kogunud kaheksa võitu ja kaks kaotust, kokku on neil koos 23 punkti. Hetkel hoiab teist kohta Nõmme BSC Olybet (17 punkti) ja kolmandat positsioonil on SK Augur Enemat (14 punkti). Neljanda play-off koha nimel heitlevad BSC Üksjalgvärav Elementmaster (üheksa punkti) ja Saue JK (kuus punkti), kes lähevad omavahel vastamisi laupäeval kell 12.

Neli paremat pääsevad 24. augustil Pärnus toimuval finaaletapile, kus selgub Eesti meister.

Laupäeval näeb rannajalgpalli Meistriliiga lahinguid otsepildis Õhtulehe portaalist alates kella 14.30-st.

Meistriliiga mängud laupäeval, 10. augustil Pärnus Sportland Beach Arenal:

12.00 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - Saue JK
13.00 SK Augur Enemat - Nõmme BSC Olybet
14.00 Loositakse välja sõiduauto Škoda Karoq kasutusõigus nädalaks ja lisaauhindu
14.30 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - BSC Thunder Häcker 
15.30 Saue JK - SK Augur Enemat 
17.00 Nõmme BSC Olybet vs. BSC Thunder Häcker 

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Järgmisest nädalast võib vutivõistlustel käia kuni 2000 inimest
PREMIUM LIIGA ÜLLATUSTEROHKE PÄEV
Luup peale | Tulevik tegi Floraga seda, mida Kalju, Levadia ega keegi teine pole suutnud  (galerii!)
CAGLIARILE VÕÕRSILT PUNKT
Klassi näidanud Klavan hoidis Ribery ja kompanii kuival
VÄLISMAA
LEPMETSA SAAGA UUS PEATÜKK
EESTIT OOTAB ITAALIA
Eesti kohtub maavõistluses neljakordse maailmameistriga
MUST MÕTISKLES
Matthäusi abiga õnneliku lõpuga suvemuinasjuttu avastamas
HELIS JA SÕNAS
SOCCERNET TV
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
11
9
1
1
29:8
28
2.
Nõmme Kalju FC
11
7
1
3
21:6
22
3.
Tallinna FCI Levadia
11
6
3
2
25:15
21
4.
Paide Linnameeskond
11
7
0
4
23:12
21
5.
Viljandi JK Tulevik
11
6
0
5
17:20
18
6.
FC Kuressaare
11
4
1
6
10:18
13
7.
Tartu JK Tammeka
11
3
2
6
8:17
11
8.
Tallinna JK Legion
11
2
3
6
6:13
9
9.
JK Tallinna Kalev
11
2
2
7
6:28
8
10.
JK Narva Trans
11
1
3
7
12:20
6
VIIMASED PILDIGALERIID