Viimsi alustas finaalseeriat raske võiduga. Stüf: Ravens on tugev ja füüsiline võistkond (0)

Viimsi Smsraha. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Viimsi Smsraha alustas kolme võiduni peetavat Coolbet saaliliiga finaalseeriat raske võiduga Ravens Futsal Ares Security vastu. Viimsi oli kodusaalis toimunud avamängus parem 3:1.

Viimsi kasutas esimesel poolajal arvulise ülekaalu ära, kui 66 sekundit pärast Mikk Laasi punast kaarti skooris Edwin Stüfi söödust Artur Bõstrov. Teise poolaja algul suurendas Viimsi eduseisu Jevgeni Merkurjev, aga mõned minutid hiljem sahistas Ravensi eest Mats Plado. Mängu saatus otsustati 62 sekundit enne lõpuvilet, kui Artur Makarovi suurepärase eeltöö realiseeris Stüf.

"Me teadsime, kuidas nad mängivad, Ravens on tugev ja füüsiline võistkond," sõnas Viimsi kolmanda värava autor Stüf mängujärgses intervjuus. "Kergelt ei tulnud meile midagi. Nad jäid algul vähemusse ja meie lõime kohe värava. Saime väravast indu juurde - saime olukordi, aga me ei suutnud neid ära realiseerida. Ravens võitleb väga südikalt lõpuni ja neil on päris kõva kambavaim. Nad on füüsiliselt tugev võistkond, kes jaksab lõpuni mängida," lisas Stüf.

Finaalseeria teine kohtumine toimub 16. aprillil Lähte Spordihallis.