Soccernet TV näitab otsepildis nädalavahetusel toimuvat rannajalgpalli meistriliiga teist etappi (0)

Foto: Raido Kull

Sellel nädalavahetusel ehk 24. ja 25. juulil kogunevad Coolbet Rannaliiga teiseks etapiks Pärnu randa, Sportland Beach Arenale parimad rannajalgpallurid Eestist, Lätist, Leedust, Norrast, Soomest ja Taanist. 

Võistkondade hulka kuuluvad kaheksa tugevat meeskonda Eestist (4), Lätist (3) ja Norrast (1). Meeskondade koosseisus võime näha nii Eesti rannajalgpalli koondislasi kui ka Soome, Läti, Leedu, Norra ja Taani parimaid. 

Meistriliiga mängudega alustatakse laupäeval kell 13.35. Soccernet.ee näitab kõiki peaväljakul toimuvaid kohtumisi otsepildi vahendusel.

24. JUULI AJAKAVA:

REKLAAM

Peaväljak:

13.35 BSC Pärnu - SK Augur Enemat
14.50 Pure Nordic Water (NOR) - BFS Baltik XL Ropaži (LAT)
16.40 Nõmme BSC Olybet - BFS Baltik XL Ropaži (LAT)
18.30 BSC Thunder Arvutitark - SK Augur Enemat 

Teine väljak:

13.35 Nõmme BSC Olybet - FK Beitar (LAT) 
14.50 BSC Thunder Arvutitark vs. BSC LAT 
16.40 BSC Pärnu vs. FK Beitar (LAT)
18.30 Pure Nordic Water (NOR) - BSC LAT

25. JUULI AJAKAVA:

Peaväljak:

11.30 Nõmme BSC Olybet - SK Augur Enemat
12.45 Pure Nordic Water (NOR) - FK Beitar (LAT)

15.00 3. koht - 5. koht
16.15 2. koht - 7. koht

Teine väljak:

11.30 BSC Pärnu - BSC LAT
12.45 BSC Thunder Arvutitark - BFS Baltik XL Ropaži (LAT)

15.00 1. koht - 8. koht
16.15 4. koht - 6. koht

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
MM TOOB UUED MURED
Sel aastal tuleb suvi turul teisiti - või kas ikka tuleb? Katari MM sunnib mängijaid vastama uutele küsimustele
SERBLASE TULEVIK
Ott Järvela | Kas Marko Savic saab võimaluse vigade paranduseks?
VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
2
0
42:8
44
2.
Tallinna FCI Levadia
17
14
2
1
41:7
44
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
3
3
28:14
33
4.
Paide Linnameeskond
17
9
2
6
41:18
29
5.
FC Kuressaare
17
7
3
7
20:23
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
2
11
16:36
14
7.
JK Narva Trans
15
4
1
10
16:27
13
8.
JK Tallinna Kalev
17
3
3
11
15:46
12
9.
Tallinna JK Legion
16
3
5
8
18:30
10
10.
Pärnu JK Vaprus
16
2
1
13
16:44
7