Šveits purustas Seferovici kübaratriki toel Belgia (0)

UEFA Rahvuste liiga tänaste ülejäänud mängude silmapaistvaima etteaste pakkus Šveitsi koondis, kui MM-i kolmas meeskond Belgia hävitati koguni 5:2.

Mönchengadbachi Borussia ründav poolkaitsja Thorgan Hazard viis Belgia 17. minutiks 2:0 ette, kuid see, mis juhtus ülejäänud ajaga, oli lühidalt öeldes piinlik. Külaliste väravavaht Thibaut Courtois põhjustas 26. minutil penalti ja AC Milani vasakkaitsja Ricardo Rodriguez realiseeris võimaluse edukalt ära.

Benfica ründaja Haris Seferovici kahe tabamuse toel haaras Šveits poolajaks juba 3:2 eduseisu, kuid sellega veel ei piirdutud. Mönchengladbachi kaitsemängija Nico Elvedi kasvatas 62. minutil eduseisu kaheväravaliseks ja oivalise punkti pani kohtumisele Seferovic, kes sai kokkuvõttes hakkama kübaratrikiga.

Parema väravate vahega teenis grupis esikoha Šveits, samuti üheksa punkti kogunud Belgia jäi nii teiseks. Island nelja mänguga ühtegi võitu ega viiki ei saanud.

Austria koondis suutis Valentino Lazaro hilise väravaga alistada võõrsil Põhja-Iirimaa. Grupi võitis Bosnia ja Hertsegoviina kümne punktiga. Austria järgnes seitsme punktiga, Põhja-Iirimaa jäi nullile.

D-tasandil alistas Valgevene 2:0 San Marino ja kuna samal ajal viigistas Moldova Luksemburgiga, saavutati 14 punktiga grupis esikoht.