Tamm ja Kallaste aitasid Korona duubelvõistkonna taas liidripositsioonile (0)

Poola tugevuselt viiendas liigas palliv Kielce Korona duublmeeskonna võidumängus tegid kaasa ka Eesti koondislased Joonas Tamm ning Ken Kallaste, aidates reservtiimi taas tabeli tippu.

Korona esindusmeeskonnas vähese mängupraktikaga Ken Kallaste ning põhimeherolli kaotav Joonas Tamm pidid kaasa tegema reservtiimi kohtumises Bodzentyni Lysica vastu.

30. mänguminutil oli suurepärane võimalus Tammel Korona standardolukorrast juhtima viia. 53. minutil tekkis kahe eestlase koostöös äärepoolkaitses mänginud Kallastel võimalus kodumeeskonna väravaarve avada, kuid paraku ei suutnud eestlane 12 meetrilt palli võrku lüüa. Lõpuks, 65. minutil läks Korona 18-aastase kaitsja Kornel Kordase väravast juhtima. 13 minutit hiljem suurendas 56. minutil vahetusest mängu sekkunud Cezary Matuszewski Korona eduseisu ning 2:0 kodumeeskonna võiduga kohtumine ka lõppes. Mõlemad eestlased said kirja täismängu.

Pärast 24. vooru tõusis Korona duubelvõistkond 61 punktiga oma liigas liidriks, edestades kahe punktiga Konskie Neptunit.