Tammeka põhimees siirdub lombi taha õppima (7)

Rasmus Tauts. Foto: Imre Pühvel

Tartu JK Tammeka ääremängija Rasmus Tauts ei näe koos taaralinna tiimiga hooaja lõppu, kuna siirdub Ameerika Ühendriikidesse ülikooliõpingutele.

Tänavu Tammeka eest Premium liigas kokku 18 mängus platsil käinud ning ka kolm väravat löönud Tauts suundub õppima küberturvet Saint Louisis asuvasse Maryville'i ülikooli.

Nelja-aastase õppe raames plaanib mees vutitagumist ka Ühendriikides jätkata: "Kuna seal on süsteem teine siis liitungi n.ö. College League'iga ja esindan oma kooli värve. Tase on hea, kuid tiimi taset on raske hinnata sellepärast, et meeskonna koosseis vahetub iga aasta, kuna osad lahkuvad ja teised, kaasa arvatud mina, liituvad."

Samuti andis tartlane Soccernet.ee-le mõista, et võimaluse korral esindaks koolipuhkuse kõrvalt meelsasti Tammeka värve edasi: "Ma loodan küll, et suvepausil tõmban taas selga Tammeka särgi."

7 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (7)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID