Tartu Tamme staadioni kunstmuruväljak saab viimaks uue katte (3)

Foto: Tartu Spordi koduleht

Tartu Tamme staadioni amortiseerunud kunstmuruväljaku kate saab lõpuks vahetatud. Viimatised rekonstreerimistööd tehti üheksa aastat tagasi, kui väljakule asetati III põlvkonna kate.

Linn kuulutas Tamme staadioni kunstmuruväljaku rekonstrueerimise riigihanke võitjaks ÖÜ Tavt pakkumuse kogumaksumusega 459 016,27 eurot (koos käibemaksuga), teatas Tartu Postimees.

Hange näeb ette Tamme staadioni territooriumil asuva kunstmurukattega jalgpalli harjutusväljaku rekonstrueerimist, mis tähendab kunstmurukatte ja pallipüüdevõrkude vahetamist, ning jalgpalli harjutusväljakuga külgneva loodusliku murukatte asendamise praegu jalgpalli harjutusväljakul oleva kunstmurukattega. Lisaks rekonstrueeritakse staadioni valgustus koostatud projektide järgi.

Ehitustööde teostamise eeldatav aeg on 15. aprillist 15. juulini ning tööd alustatakse vahetult pärast Hillar Otto mälestusturniiri lõppu. 

3 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (3)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID