TV

Teniste ja Brann mängisid nädal tagasi kindlalt alistatud Norra kolmanda liiga klubiga viiki (0)

Taijo Teniste. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Taijo Teniste koduklubi Bergeni Brann (Norra kõrgliiga) mängis treeningmängus 1:1 viiki kaks astet madalamal palliva Sotraga, kes nädal aega tagasi alistati 3:0.

Norra 2. divisionis ehk tugevuselt kolmandas liigas mängiv Sotra läks kohtumist üheksandal minutil juhtima. Minut enne vaheajale minekut viigistas Branni poolkaitsja Amer Ordagic mänguseisu.

Teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud ning 1:1 viigiseisul kohtumine ka lõppes. Teniste tegi kaasa 86 minutit.

Järgmises treeningmängus 14. märtsil on Branni vastaseks Norra kõrgliigaklubi IK Start. Norra kõrgliigas stardib uus hooaeg aprilli alguses.