Transi rõõmus mänedžer: meil ei ole kaua aega olnud mängijat, kes oleks Eesti koondises (Matrossovi liitumist oodatakse samuti) (1)

Meerits jaanuaris koondise treeningul. Foto: Jana Pipar / EJL

Marko Meeritsaga lepingu allkirjastanud Narva Transi mänedžer Konstantin Burdakov rõõmustas, et sellisel tasemel puuriluku palkamine võimalikuks osutus.

"Paar päeva veel läheb, et asjad paika saaksid, aga temaga on leping [allkirjastatud]," kinnitas Burdakov Soccernet.ee-le ja lisas, et Meeritsa liitumisest hoolimata tahetakse meeskonda ka Aleksei Matrossovit, kes mängis möödunud hooajal Tadžikistanis.

"Meil on kaks väravavahti - tema ja loodetavasti ka Matrossov kirjutab alla. Ma arvan, et järgmisel nädalal. Tema ja Matrossov tulevad. Need kaks väravavahti. Üks - ja kaks," rõhutas Burdakov, et rollid on meeskonna sees esialgu paigas.

Kuidas Trans Meeritsa palkamiseni jõudis? "Markoga ... Tekkis selline võimalus. Tal on suur huvi mängida. Ta tahab muidugi sammu edasi teha ja areneda, aga arvan, et samm Eestisse on väravavahi jaoks väga hea. Kui ta on esinumber, siis ta mängib kogu aeg, saab praktikat.

Loodetavasti kutsutakse teda ka Eesti koondisesse - meie jaoks on see suur saavutus, sest meil ei ole kaua aega olnud mängijat, kes oleks Eesti koondises. Oleme väga õnnelikud, et selline väravavaht meie klubisse tuli."

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
KLAVAN NAASIS TREENINGUTELE
Hea uudis! Klavan alustas meeskonnaga treenimist
SOCCERNET.EE BELFASTIS
EM-VALIKSARJA ALGUS
NOORTEKOONDISE SAJANDI VÕIT
VAATA JÄRELE: Eesti U17 tegi Prantsusmaale uut ja vana  (galerii!)
KODULIIGAST
Jõhvi jalgpallikeskuse rajamiseni võib minna veel aastaid  (abivallavanem optimistlik ei ole)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga
TREENINGMÄNGUD
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga (0)