U19 jätkab Itaalias võidukalt (8)

U19-koondis jätkab kahe võiduga kahest mängust. Foto: Siim Semiskar (arhiiv)Eile Itaalias rahvusvahelisel noorteturniiril võõrustajate amatööride koondise penaltiseerias alistanud Eesti U19-koondis jätkas täna 3:1 võiduga Saksamaa esinduse üle.

Kõik kohtumise väravad löödi avapoolajal. Aleks Mones viis eestlased juba kümnendal minutil juhtima ning kuigi sakslased viigistasid seisu üheksa minutit hiljem, tagasid Artjom Artjunini penalti ja Maksim Paponovi tabamus sinisärklastele ikkagi 3:1 paremuse.

Avamängu kangelane Henri Anier teenis seekord teisel poolajal kaks kollast kaarti ning eemaldati seega väljakult, kuid õnneks ei suutnud sakslased veerandtunnist arvulist ülekaalu ära kasutada.

Kahest mängust kaks võitu kogunud eestlaste järgmiseks vastaseks on ülehomme Põhja-Iirimaa esindus, mis kaotas eile Saksamaale suurelt 1:4 ning täna Itaaliale 0:4.