Valencia mängis teisel poolajal kaks korda eduseisu maha, aga suurendas edu ohutsooni ees (0)

Valencia parim väravakütt Edinson Cavani jäi seekord kuivale. Foto: Scanpix / IMAGO / Pressinphoto

Lähirivaalid Valencia ja Almeria leppisid Hispaania kõrgliiga 18. vooru viimases mängus 2:2 viiki, suurendades edu ohutsooni ees vastavalt kolme- ja kahepunktiliseks.

Esimesel poolajal jäid väravad löömata, kuigi Almerial avanes vahetult enne poolajavilet supervõimalus juhtima asuda, kuid Largie Ramazani lõi penalti posti.

Valencia mängis teisel poolajal koduväljakul kaks korda eduseisu maha. Esmalt viis võõrustajad juhtima Justin Kluivert, aga Chumi viigistas. Valencia eduseisu taastas Jose Gaya, millele oli Francisco Portillol vastus olemas. Viimaseks veerandtunniks oli lõppseis tablool.

Tabeliseis on tihe, sest nii Valencia on 12. ja Almeria 14. kohal, aga halvemal juhul ühe-kahe vooru kaugusel väljalangemistsoonist. Almeria läheb järgmises voorus vastamisi ohutsoonis oleva Real Valladolidiga ja Almeria kohtub 13. kohal asuva Espanyoliga.

Valencia - Almeria 2:2 (0:0)