Värava löönud ja resultatiivse söödu andnud Anier: nii palju teeme tööd, aga laseme endale lihtsalt tagasi lüüa (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise eest avaväravale söödu andnud ja kolmanda ise löönud Henri Anier oli mängujärgselt ründeosakonnaga mõistagi rahul, aga ka temal jäid kripeldama endale lastud lihtsad väravad.

"Väga hea emotsioon, millal me viimati valikmängus nii tugeva vastase vastu kolm väravat lõime? Kahju, et jääb negatiivne maik sellest, et nii kiirelt tagasi lasime lüüa. Peame pead püsti jätma. Kolm väravat kodus tugeva meeskonna vastu. Kaks mängu on veel ees selles valikgrupis ja lähme neid võitma," lubas ta.

"Meil on väga raske grupp, viimastes mängudes kahjuks väravaid ei löönud ja kaotasime. Selles mängus suutsime oma võimalused ära realiseerida! Loomulikult võitleme siia liigasse püsimajäämise nimel. Muid mõtteid meil ei ole. Võtame mäng korraga ja proovime võõrsil samamoodi väravaid lüüa."

"Peame lihtsalt üle vaatama olukorrad ja veel tugevamad olema. Standardolukordadest ei tohiks endale nii lihtsalt lasta väravaid lüüa. Nii palju teeme tööd, aga laseme väga lihtsalt."

Kostja Vassiljevi väravasöötu ta ise väga täpselt ei mäletanud ja näinud, aga kaaslaste kirjelduse järel on tal enam-vähem asjast pilt ees. "Väga raske vint oli pallil sees, aga sain hea puute ja õnnestus ära lüüa jalgevahelt. Nii ma seda mäletan."

"Proovisin pressida ja meeskonnale palli tagasi võita. Suutsin palli hoida ja kaaslaseid järele oodata, see on samuti ründajale tähtis. Eriti on see koondise valikmängudes oluline. Meil ei ole ees mitte millegi üle nuriseda, aga väravad taga ... Need asjad tuleb üle vaadata, ei tohiks nii lihtsaid lasta. Näeme ju ropult vaeva, et koondise eest väravaid lüüa, aga peame veel paremini kaitses töötama."

Anieril pole käsil just parim periood ehk väga sageli ta oma väravaid tähistada ei saa, aga püssi mees kaugeltki põõsasse ei viska. "Olen kogu aeg endasse uskunud ja tööd kõvasti teinud. Jalgpall on üles-alla ja kui ise endasse ei usu, siis kes veel usub? Tuleb kõvasti tööd edasi teha ja väravad on väga hea boonus. Mul oli väga hea meel täna, et sain värava ära löödud ja oma meeskonna juhtima viia. Just koondise eest on alati väravaid väga raske lüüa ja täna lõime lausa kolm. Suutsin ka hea söödu Siimule anda. Enesekindlusele oli see kindlasti väga hea."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID