Vunk ja Kabajev lõpetasid Indoneesias lepingud (Sillamäe koostööks valmis!) (7)

Vungi ja Kabajevi seiklus Indoneesias jäi oodatust lühemaks. Foto: FacebookDetsembri esimesel poolel Indoneesia meeskonna Jakarta Persijaga liitunud Martin Vunk ja Jevgeni Kabajev on sealse kõrgliiga ümber valitseva segaduse tõttu klubiga lepingud katkestanud.

Nimelt ei jõudnud aprilli alguses alanud hooaeg Indoneesias kesta kümmet päevagi, enne kui tülli läksid sealne spordiministeerium ja kohalik jalgpalliliit. Spordiministeeriumi käsku täitnud Indoneesia profispordiagentuur esitas jalgpalliliidule nõude eemaldada meistrivõistlustelt Surabaya Persebaya ja Aruma Indonesia meeskonnad. Riigi murekohaks oli arusaamatus klubide omanike osas. Jalgpalliliit otsustas saabunud palvet aga ignoreerida.

See omakorda vihastas riigiorganit ja erinevate sanktsioonidega hirmutamise järel otsustas liit hooaja katkestada. Vahetult pärast skandaali puhkemist tõdes mullu Nõmme Kaljut esindanud Martin Vunk järgnevat: "Klubidele mõjub antud olukord laastavalt, sest sponsorid keeravad seniks rahakraanid kinni. Mängijad on loomulikult keerulises olukorras igatepidi."

Kuna pooleteise kuuga Indoneesias liiga jätkamise osas lahenduseni pole jõutud, siis ongi nüüdseks selge, et 2013. aastal koos Sillamäe Kalevis koos pallinud Vunk ja Kabajev enam senise leivaisa juures ei jätka. Sillamäe Kalevi president Aleksandr Starodubtsev kommenteeris venekeelsele Delfile tekkinud olukorda järgnevalt: "Indoneesias oli väga keeruline situatsioon, kus meile teadaolevalt maksti mängijatele palka osaliselt. Selles olukorras Vunk ja Kabajev katkestasid enda lepingu."

Samuti rääkis Starodubtsev, et võimaluse korral näeks sadamalinna esindustiim mängumehi hea meelega enda rivistuses: "Mõlemad mängijad on meile hästi tuttavad ja seepärast me oleksime nendega edasiseks koostööks valmis. Aga kas nad soovivad Sillamäele üle tulla - see on küsimus. Räägime nendega läbi."

SEOTUD LOOD
7 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (7)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID