Vassiljev hiilgas taas: kaks väravasöötu ja värav (video) (3)

Konstantin Vassiljev andis kahele esimesele väravale söödu ja lõi ise kolmanda, kui tema koduklubi Bialystoki Jagiellonia alistas Poola kõrgliigas Wroclawi Slaski 4:0.

Esimesel poolajal sai kaks tabamust kirja Przemyslaw Frankowski. Skoori avas ta 9. minutil, kui sai keskringist Vassiljevilt läbisöödu, mängis vastase üle ning lükkas palli tagumisse nurka.

Teise värava olukorras 18. minutil jõudis Vassiljev trahvikastis enne vastaste puurivahti lahtise pallini, hoidis seda hetke enda jalgade juures ja söötis siis Frankowskile, kes skooris kasti joone juurest.

Teise poolaja alguses spurtis Vassiljev kiirrünnakul värava alla ja lükkas paremalt tulnud söödu võrku. Mängu jooksul proovis ta ka mitu korda kaugemalt peale lüüa, kuid oli nendel puhkudel ebatäpne. Pingile puhkama vahetati ta 88. minutil, kohtumise lõppseis vormistati üleajal.

Liiga parima täpsusküti Vassiljevi nimel on kokkuvõttes üheksa vooruga seitse väravat ja viis resultatiivset söötu. Jagiellonia jagab tabelis liidrikohta.