Bruno Fernandes jätkab väravasoonel, aga United jäi taas võiduta (0)

Bruno Fernandes on löönud viimase kolme mänguga neli väravat, aga United kaotas taas punkte. Foto: Scanpix / Pro Sports Images / IMAGO

Premier League'i õhtu viimases kohtumises läksid vastamisi Bournemouth ja Manchester United, kes jagasid punktid vennalikult – lõppseisuks 2:2.

Hästi alustanud Bournemouth asus veerandtunni möödudes kohtumist Dominic Solanke väravast juhtima, ent möödus teine veerandtund ning Unitedi kapten Bruno Fernandes seadis tabloole viigi. Seegi seis ei püsinud aga kaua, sest napilt viis minutit hiljem viis Justin Kluivert taas kodumeeskonna ette.

Teise poolaja keskel mängis Bournemouthi mees Adam Smith oma karistusalas palli küünarnukiga ning United teenis penalti, mille realiseeris just Fernandes. Matši üleminutitel elas United üle väikse ehmatuse, kui Willy Kambwala tegi näiliselt oma karistusalas vastasele vea ja peakohtunik Tony Harrington määras penalti, ent videokordusega tutvumise järel kuulus otsus tühistamisele.

Mäng lõppes seega 2:2 viigiga, mis tähistas tabelis seitsmendal kohal asetseva Unitedi jaoks järjekordset punktikaotust. Punased Kuradid on nüüd võiduta juba neli liigamängu järjest, kapten Fernandes ilmutas platsilt lahkudes selget pettumust oma meeskonna esituse üle.

Bournemouth - Manchester United 2:2 (2:1)