Flora noored näitasid esindusele, kuidas kalevlaste vastu tegutsema peab (0)

Tallinna Flora duubel on Esiliiga liider. Foto: Katariina Peetson / Jalgpall.ee (arhiiv)

Tallinna Flora duubelmeeskond alistas Esiliiga viienda vooru kohtumises võõrsil 3:1 Tallinna Kalev U21 võistkonna ning naasis tabeli tippu.

Enne veel, kui lähme duublite kohtumise juurde, tasub meelde tuletada kõrgliiga teise vooru matši, kus maadlesid Flora ja Kalevi esindusmeeskonnad. Siis jäi kohtumine 2:2 viiki.

Tundus, et järelkasvupuntide matš tüürib Kalevi sadamasse, sest 28. minutil lõi avavärava võõrustajate poolkaitsja Rico Ernits, kui rammis nurgalöögi järel lahtiseks jäänud palli florakate võrku.

Vaheajaks oli seis aga 1:1. Andero Kaares võttis 44. minutil paremalt äärelt suuna keskele, konksutas end löögile ja virutas mänguvahendi tagumisse alanurka.

Teisel poolajal läks Flora duubel oma teed. Gregor Rõivassepp pääses väravavahi Sander Liikeriga silmitsi ning lükkas palli tema jalge vahelt postide vahele. Lõppseisu vormistas 89. minutil Artur Djakiv, kes lõi mänguvahendi värava eest tühja võrku.

Flora duubel on 12 punktiga Esiliiga liider, lähim jälitaja Harju Laagri jääb neist punkti kaugusele. Kalev U21 on viie punktiga seitsmes.