Hävitustöö korraldanud Bayern ja Lewandowski võitsid kolmandat aastat järjest Saksamaa superkarika (väravad!) (0)

Valitsev Saksamaa meister Müncheni Bayern alistas kohaliku superkarika kohtumises Frankfurdi Eintrachti koguni 5:0.

Bayern võitis möödunud hooajal meistritiitli kindla edumaaga, kuid karikafinaalis tuli tunnistada Frankfurdi Eintrachti 3:1 paremust. Niko Kovac oli siis veel Frankfurdi peatreener, kuid nüüd tuli Bayern tüürida hooaja esimese tiitlini.

21 minutit oli möödunud ning Bayerni poolelt avaski skoori Robert Lewandowski. Viis minutit hiljem sahistas poolakas taas võrku ja 54. minutiks oli mehel kübaratrikk kirjas. Jala said valgeks veel Kingsley Coman ning Thiago.

Kolmel järjestikusel aastal on Bayern nüüd Saksamaa superkarika võitnud. 2015. aastal suutis neid üllatada Wolfsburg ja kahel varasemasel aastal tegi seda Dortmundi Borussia.