Neljandat liigamängu järjest skoorinud Anier tõusis väravalööjate edetabeli tippu (0)

Henri Anier on Hongkongi kõrgliiga väravalööjate edetabeli tipus. Foto: Lee Man / Facebook

Eesti koondise ja Hongkongi kõrgliigaklubi Lee Mani ründaja Henri Anier skooris neljandat liigamängu järjest, kui tema tööandja alistas 3:0 Hongkong Rangersi.

33-aastane Anier viis oma meeskonna juhtima 33. minutil. See oli tema selle hooaja 11. tabamus Hongkongi kõrgliigas. Eestlasest pole keegi rohkem löönud, temaga samal pulgal seisavad tema tiimikaaslane Paulinho Simionato, kes oli samuti Rangersi vastu täpne, ning Kitchee poolkaitsja Mikael.

Lee Man duubeldas eduseisu 53. minutil, mil täpne oli Wang-Kit Tsui. Lõppseisu vormistas 59. minutil Simionato.

Lee Man jäi 81. minutil vähemusse, kui teise kollase ja koos sellega ka punase sai Ngai-Hoi Li.

Lee Man on 39 punktiga Hongkongi kõrgliiga liider. Lähim jälitaja Klichee jääb neist punkti kaugusele. Rangers hoiab 15 punktiga kuuendat kohta. Liigas on kokku 11 võistkonda.