Roma kaitsja kukkus valudega rinnus kokku ja Itaalia kõrgliiga kohtumine katkestati (0)

Evan Ndicka viidi terviseprobleemide tõttu väljakult kanderaamil minema. Foto: Scanpix / Andrea Bressanutti / LaPresse via AP

Itaalia kõrgliiga kohtumine Udinese ja AS Roma vahel katkestati Evan Ndicka terviseprobleemide tõttu.

Roma kaitsja Evan Ndicka kukkus 72. minutil valudega rinnus kokku ja viidi kanderaamil väljakult minema. Itaalia meedia kirjutab, et 24-aastane Prantsusmaal sündinud Elevandiluuranniku jalgpallur ei kaotanud teadvust ja meedikud ei pidanud defibrillaatorit kasutama.

Kuna Ndicka meeskonnakaaslased ja Roma treenerid olid juhtunust šokeeritud, siis otsustas peakohtunik mängu katkestada. Mängu katkestamise ajal oli seis 1:1.

Koduväljakul mänginud Udinese asus 23. minutil juhtima, kui Roberto Pereyra röövis keskväljal Dean Huijsenilt palli ja realiseeris üks-üks olukorra. Roma jõudis viigiväravani 64. minutil, kui Romelu Lukaku skooris Bryan Cristante tsenderdusest peaga.

Uudise avaldamise ajal pole selge, millal katkestatud mäng jätkub. Roma asus enne 32. vooru algust Itaalia kõrgliigas 55 punktiga viiendal ja Udinese 28 punktiga 15. kohal.

Udinese - Roma 1:1 (1:0) - katkestatud