VAATA JÄRELE: Kalju pööras Paide vastu varase kaotusseisu võiduks (3)

Nõmme Kalju alistas kaotusseisust välja tulles 2:1 Paide Linnameeskonna ning kerkis Premium liiga tabelis teisele kohale.

Paide alustas teravamalt ning haaras juba 10. minutil ka juhtohjad, kui Henri Perk tõrjus küll Robi Saarma kauglöögi, aga ei saanud hakkama Andre Frolovi jätkuüritusega.

Juba kümme minutit hiljem oli seis aga juba viigis, sest Promise David pööras end Aleksandr Nikolajevi tsenderduse järel Paide keskkaitsjate vahelt löögile ja oli täpne.

Teisel poolajal olid Kalju rünnakud palju ohtlikumad kui Paide omad ning tablool väljendus see 51. minuti juhttabamusena, mis sündis jällegi Nikolajevi tsenderduse järel. Ebrima Jarju klaarimisüritus põrkas Nikita Baranovi kaudu omaväravaks.

Kalju möödus liigatabelis Paidest, haarates 13 punktiga enda valdusse teise positsiooni. Punkti vähem kogunud Paide on kolmas.