Hein alustas Coventry vastu hea tõrjega, kuid pidi lõpuks kolm palli võrgust noppima (1)

Readingus laenul viibiv Eesti koondise puurivaht Karl Jakob Hein pääses Inglismaa esiliigas teist kohtumist järjest meeskonna väravat kaitsma, kuid sai taas kaotuse. Seitsmendat liigamängu järjest punktita jäänud Reading alistus Coventry Cityle 2:3.

Heina esimese kodumängu algus oli paljutõotav, kuna 19-aastane eestlane tegi kuuendal minutil hea tõrje, pareerides vastase madala lähilöögi, ning avapoolaja keskel viis Lucas Joao peaga kodutiimi juhtima.

Poolaja viimasel minutil ning teise kolmveerandtunni alguses pööras aga Coventry kahe resultatiivse nurgalöögiga seisu enda kasuks. Andrew Yiadomi tabamus tegi seisuks 2:2, kuid seejärel jäi Reading vähemusse ning 65. minutil saavutas Coventry võiduvärava, kui Ian Maatseni lähilöök rikošetiga üle Heina lendas.

Pealelöögid raamide vahele olid kohtumise lõpuks viigis 4:4.

Liigatabelis jätkab Reading 24 meeskonna seas 21. positsioonil, mis tähendaks nappi püsimajäämist. Coventry tõusis 12. kohale.