Martin Reim: kui tahta tiitlit võita, tuleb igasuguseks jalgpalliks valmis olla (0)

FCI Levadia peatreener Martin Reim. Foto: Oliver Tsupsman

FCI Levadia peatreener Martin Reim tõdes pärast Nõmme Kaljult saadud 0:2 kaotust, mis kukutas meeskonna Premium liiga tabelis esimeselt kohalt kolmandaks, et Hiiu staadioni keerulist kunstmuru ta allajäämise ettekäändeks ei too, sest oludega peab suutma kohaneda.

"Mais ja juunis me enam tavaliselt kunstmurul ei mängi, aga kevadringides küll. Ning Kaljuga on kõik läbi aastate siin Hiiul madistanud. Me ei saa selle platsi taha pugeda. Muidugi see väljak soosib natuke teistsugust jalgpalli. Eriti siis, kui see plats on kuiv.  Oli rohkem kahevõitlusi.

Kalju võitis õigel ajal neid lahtiseid palle paremini kui meie. Eriti esimesel poolajal. Teisel saime palliga natuke rohkem mängida. Rünnakul domineerida me ei suutnud. Ning meie edurivimehed vastase keskkaitsjaid individuaalselt üle mängida samuti mitte. Nii need ohtlikumad momendid Kaljule tekkisidki. Standardolukordades on muidugi lubamatu, et mees vabalt löögile saab. Nendes tuleb tugevam olla ja tehtud vigadest tuleb õppida," rääkis Reim.

Kui tõsine on esmase prognoosi kohaselt avapoolajal välja vahetatud Robert Kirsi vigastus? "Ei tea. Mööda jalgu löödi. Hea, et viga vilistati… Kurb, kui mingi tõsisem asi tuleb. Ma ei pelga jõulist mängu. Kui tahta tiitlit võita, tuleb valmis olla igasuguseks jalgpalliks. Iga võistkond seab asju oma tugevuste järgi ja Kalju on siinsete oludega ikka paremini harjunud," lausus Levadia peatreener.

Premium liiga 6. voorus kohtub võõrustab Levadia laupäeval kell 13 tabelis üllatuslikult neljandal kohal paiknevat Tallinna Kalevit.

Fotograaf: OLIVER TSUPSMAN