Suurepärane! Joonas Tamm ja Sarpsborg mängivad algaval hooajal Euroopa liiga alagrupiturniiril (1)

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamme koduklubi Sarpsborg kaotas Euroopa liiga play-off'is võõrsil Tel Avivi Maccabile küll 1:2, ent pääses kahe matši kokkuvõttes 4:3 võiduga alagrupiturniirile.

Norra tiim Sarpsborg võitis eelmisel nädalal avakohtumise 3:1 ning just Tamme põhjustatud penalti läbi sündinud vastase võõrsilvärav oli täna määravaks saamas. Nimelt läks Maccabi 52. minutil juhtima ja duubeldas 60. minutil seisu. See 2:0 skoor hoidis kahe mängu kokkuvõttes seisu viigis ning eelis oli Norras sahistanud Tel Avivi satsil. Ent 80. minutil kinkis Iisraeli klubi Sarpsborgile penalti, mille Ole Jörgen Halvorsen võrku saatis. See viis norrakad paari kokkuvõttes taas ette ja lõpuvile kõlades ka edasi.

Joonas Tamm jättis tänase kohtumise mängukeelu (ja kerge lihasvigastuse) tõttu vahele.

Euroopa liiga alagruppide loosimine toimub reedel kell 14. Soccernet.ee teeb loosimisest tekstipõhise LIVE-ülekande.