Vägev: Käit pääses teist mängu järjest Fulhami esinduse mängupäevakoosseisu (video!) (1)

QPR-i kohtumine on viimane enne koondisepausi. Foto: Brit Maria Tael

Kuigi Eesti koondise poolkaitsja Mattias Käit eilses Fulhami esindusmeeskonna 3:1 võidumängus Nottingham Foresti vastu pingile ei pääsenud, siis oli ta teist kohtumist järjest kaasas meeskonna 19. mängijana.

Mängule saab Inglismaal nimetada seitse varumeest, kuid traditsiooniliselt võtavad klubid mängule kaasa ka 19. mängija, kes on viimase hetkeni valmis vormi selga tõmbama ja platsile jooksma. Käit oli meeskonnaga koos riietusruumis nii enne mängu, poolajal kui ka pärast. Ja seda juba nädala jooksul teist korda, sest niisamuti oli ta mängupäeva koosseisus ka laupäeval Middlesbrough vastu.

Järgmine kohtumine on Fulhami esindusmeeskonnal ees juba reedel, kui võõrsil mängitakse QPR-i vastu.