Kauber ja Raudsepp ei suutnud Kalevit kaotusest päästa (4)

Uut väljakutset otsiv Kevin Kauber lõi Kalevi eest värava, aga kaotusest see Kalevit ei päästnud. Foto: rigafc.lv

Taliturniiri esimesele mängupäevale tõmbasid joone alla eelmise hooaja Esiliiga kaks parimat: Kevin Kauberi ja Andreas Raudsepaga rikastatud Kalev kaotas Maardule 2:3.

Mullu Lätis Jelgavas mänginud endise noortekoondise ründaja Kevin Kauber viis Kalevi 19. minutil juhtima ja avapoolaeg suudeti ka võita, kuid teisel kolmveerandtunnil haaras Maardu Vadim Šalabai, Vladislav Ogorodniku ja Vitali Gussevi väravast 3:1 edu. Lõppsõna jäi Kalevile, kuid Karl Anton Sõerde tabamus tõi tabloole vaid 2:3 seisu, mis Kalevit kaotusest ei päästnud.

Kalevit esindas lisaks Kauberile veel ka endine Levadia poolkaitsja Andreas Raudsepp, kes sarnaselt Kauberile on avaldanud soovi piiri taha siirduda.