Kiire tänu: pärast septembrit esimest korda liigas põhisse pääsenud Sinjavski skooris kümne minutiga. Lisaks võidukas väravasööt! (videod!) (0)

Vlasi Sinjavski pääses algkoosseisu ja oli resultatiivne. Foto: Scanpix / Nils Petter Nilsson / TT

Eesti koondise äärepoolkaitsja Vlasi Sinjavski (26) pääses esmakordselt pärast septembrit Tšehhi kõrgliigas algkoosseisu ja tänas treenerit usalduse eest väravaga juba kümnendal minutil. Lisaks antud resultatiivne sööt tõi Slovackole kolm punkti.

Sinjavski tööandja Slovacko võõrustas 22. voorus Mlada Boleslavi. Liigas viimati sügisel just Mlada Boleslavi vastu algkoosseisu kuulunud Sinjavski sai täna sama võimaluse ja paistis kohe positiivselt silma. 10. minutil võttis kogenud 39-aastane Milan Petržela vasakult äärelt üles rünnaku, mille lõpetuseks jõudis pall rikošeti järel värava ette. Lahtise nahkkera juurde jõudis esimesena kohale Sinjavski, kes ühe puutega palli värava ülanurka rammis, viies omad 1:0 juhtima.

22. minutil suutsid külalised nurgalöögi järel seisu viigistada. Slovacko jätkas aga surumist ning 54. minutil lõi Michal Kadlec kuuelt meetrilt peaga 2:1 juhtvärava. Suurepärase eeltöö tegi tabamusele paremal äärel vastase üle mänginud ja hea tsenderduse andnud Sinjavski.

Võit kergitas neljandal real oleva Slovacko 35 punkti peale. Mlada Boleslav on tabelis 27 silmaga kaheksas.