Paide ei jätnud lätlastele võimalust (1)

Talvel Paidega liitunud Andre Järva vormistas lõppseisu. Foto: Liisi Troska

Paide Linnameeskond jätkas ettevalmistust Premium liiga hooajaks kindla 3:0 võiduga Riias, kus FS Metta vastu tegid skoori Henri Välja, Alassana Jatta ja Andre Järva.

Avapoolajal suutis Paide suure mängulise ülekaalu realiseerida vaid korra, kui Sander Sinilaid teenis penalti, millest skoori avas 25. minutil Henri Välja. Mäng kitsal väljakul oli üsna toores, aga õnneks jäid kõik mehed terveks, kirjutab Paide sotsiaalmeedia.

Teisel poolajal vajutas Gambia ründaja Alassana Jatta 53. minutil tugeva pommlöögi ristnurka - 2:0. Hästi sekkus vahetusest Andre Järva, kes esmalt tabas posti ning vormistas esimesel lisaminutil lõppseisuks 3:0.

Tõsi, Läti mullune seitsmes meeskond ei olnud väljakul parima võimaliku koosseisuga, sest pidas samal ajal kontrollmängu ka Vilniuse Žalgirisega. Paide järgmine kontrollmäng ootab ees nädala pärast, kui kohtutakse FCI Levadia U21 meeskonnaga.

FS Metta - Paide Linnameeskond 0:3 (0:1)
25. pen. Henri Välja, 53. Alassana Jatta, 90+1. Andre Järva

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh (79. Rico Reinoja), Martin Kase, Mikel Gurrutxaga (79. Kristjan Pelt), Karl Mööl, Joel Kokla (70. Sören Kaldma), Andre Frolov (74. Ander Ott Valge), Sander Sinilaid, Kevin Kauber (67. Yann Michael Yao), Henri Välja, Alassana Jatta (67. Andre Järva).
Varus: Rene Merilo.