Partizani nimekas kapten tegi Flora vastu esimese poolajaga sotid selgeks (Seppiku seisund stabiilne) (0)

FC Flora pidas täna klubi ajaloo esimese eurosarja alagrupifaasi võõrsilmängu, kui UEFA Konverentsiliiga raames käidi külas Belgradi Partizanil ja sealt naastakse 0:2 kaotusega.

Partizan lõi mõlemad väravad ära esimesel poolajal ning nende autoriks oli üks ja sama mees ehk kodumeeskonna kõige nimekam mängija Lazar Markovic. Markovic on oma karjääri jooksul esindanud Liverpooli ning lisaks ka Benficat, Fenerbahcet, Sportingut, Hull Cityt, Anderlechti ja Fulhami.

Avavoorus sai Flora koduväljakul Gentilt 0:1 kaotuse, Partizan võitis võõrsil Famagusta Anorthosist 2:0.

Flora pidi täna tegema kaks sunnitud vahetust: vaheajal võeti sääretrauma tõttu välja paremkaitsja Michael Lilander, teise poolaja keskel vajus murule pikali keskkaitsja Markkus Seppik, kes lahkus sealt kiirabis. Flora teatel on mängija seisund stabiilne.