Menüü
Veebisait

Ajalugu teinud Deschamps: see polnud imeline mäng, aga me näitasime mentaalset küpsust (1)

Deschamps sai püha karika tõsta teist korda. Foto: French Team Twitter

Didier Deschampsist sai Mario Zagallo ja Franz Beckenbaueri järel kolmas inimene, kes tulnud maailmameistriks nii treeneri kui mängijana. Oma koondise üle oli ta mõistagi väga uhke.

"Kui imeline!" olid Deschampsi esimesed sõnad Reutersile. "See on noor meeskond, kes on maailma tipus. Mõned on juba 19-aastaselt meistrid," viitas ta turniiri parimaks noormängijaks valitud Kylian Mbappele. "See polnud imeline mäng, aga näitasime mentaalset küpsust. Lõime ju ka neli väravat ja väärisime võitu."

Kaks aastat tagasi kaotas Deschamps oma koondisega EM-i finaali. "Õppisime sellest palju," meenutas ta. "See pole minu, vaid mängijate võit. Oleme 55 päeva teinud rasket tööd ja see on ülim lunastus. Oleme uhked, et oleme Prantsusmaa koondises. Vive le Republic!"

Finaali parimaks valiti avaväravale söödu andnud ja teise löönud Antoine Griezmann. "Ma ei tea, kus ma olen! Ma olen üliõnnelik. Horvaatia oli suurepärane ja see oli väga keeruline mäng. Ei jõua ära oodata, et tagasi Prantsusmaale jõuda."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

bufitafrankfort   •  
See pole minu, vaid mängijate võit. Oleme 55 päeva teinud rasket tööd ja see on ülim lunastus. Oleme uhked, et oleme Prantsusmaa koondises. Vive le Republic!
http://shell-shockers.io/

Sisene
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK