Menüü
Veebisait

Martinez ei võtnud taktikaliste valikute eest süükoormat enda kanda (1)

Foto: sokkaa.com

Belgia peatreener Roberto Martinez tõdes pärast poolfinaalis Prantsusmaale kaotamist, et otsustavaks ei saanud individuaalne tegutsemine.

Martinez tegi mängu eel üllatava käigu, tuues poolkaitsetrio ülemiseks meheks Mousa Dembele ja nihutades Kevin De Bruyne paremale äärele. Kuigi Belgia paremad võimalused tekkisid suuresti mängu lõpus, kui De Bruyne taas keskel mängis, ei pidanud Martinez teisiti alustamist veaks.

"Ma ei näinud, et Prantsusmaa oleks selle mängu kindlalt võitnud," märkis Martinez. "Otsustavaks sai nurgalöök. Ma ei arva, et keegi mängijatest individuaalselt mängu saatuse otsustas. Mängus ei olnud palju suuri hetki."

"Kontrollisime nende kontrarünnakuid. Meil oli rohkem palli, kuid peame kiitma prantslaste kaitsetööd. Me ei leidnud värava ees vajalikku maagiat. Oleme väga pettunud, aga peame pronksimänguks ennast ümber häälestama. Ka kolmandaks ei saa MM-il iga kord tulla."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Han Jenny   •  
Kuigi Belgia paremad võimalused tekkisid suuresti mängu lõpus, kui De Bruyne taas keskel mängis, ei pidanud Martinez teisiti alustamist veaks.!
http://geometrydashfree.com/happy-room

Sisene
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK