Menüü
Veebisait

Jalgpall on jõudnud kodust kolme tunni ja kahe vastase kaugusele (4)

Nüüd usuvad inglased juba päriselt, et "see" tulebki koju. Foto: newshub.com

Viimase kuuga on inglased muutunud häbelikest vutisõpradest taas uskujateks ja on ka põhjust. MM-tiitlist ollakse kahe mängu kaugusel.

Inglismaa meedia ja poolehoidjad andsid üle pika-pika aja oma koondisele armu. Enne turniiri ei riputatud kaela võidupärgasid ning meeskonda suhtuti leebelt. Kuigi kapteniks valitud Harry Kane lubas, et minnakse võitma, siis seda peeti pigem huumoriks. Pingevabalt Venemaale sõitnud meeskond on endast maksimumi välja pigistanud.

Esimesed toetajad otsustasid legendaarse "Football is Coming Home" laulu (The Lightning Seeds - Three Lions) sotsiaalmeediasse ringlema panna juba pärast avamängu hilist võitu Tuneesia üle. Kui Panamast 6:1 jagu saadi, oli Twitter & co juba lõhkemas, aga endiselt olid fännid pigem sarkastilised. Kuigi play-offis pole endiselt mängitud ühegi tõeliselt suurega, siis nüüd on inglased juba veendunud, et jalgpall ongi koduteele asunud. Enam polegi sarkasmiks põhjust.

REKLAAM

"Ma pole enne praegust seda laulu juba 20 aastat kuulata saanud," tunnistas koondise peatreener Gareth Southgate. Nüüd on see ilmselt juba ka tema playlistis. Ringlevad videod, kus on "selle" koju tulemist lubanud nii Gary Lineker, Ian Wright, David Beckham kui paljud teised kuulsused.

Jalgpalli koduteel on aga risti ees Horvaatia koondis, kes ei ole mitte mingist otsast lükata-tõmmata. Kui ründajalt Mario Mandžukicilt julgeti küsida meeskonna füüsilise vormi kohta, siis oli vastus selge. "Me oleme väsinud? Andke meile Inglismaa, võime kohe mängida!" Sõjakas meeleolus on näiteks ka vigastada saanud paremkaitsja Sime Vrsaljko: "Minu põlv on korras. Vajadusel mängin ka ühe põlvega."

Horvaatia on nii kaheksandikfinaalist kui veerandfinaalist edasi läinud penaltitega ning tõele au andes nad peaksidki olema 30 minuti võrra väsinumad. Inglased aga endiselt usuvad. "See on parim võimalus, mis Inglismaal on olnud ja võib-olla ka kunagi tekib. Oleme näidanud iseloomu ja usku - just see võikski meid poolfinaalis üle finišijoone aidata. Ma pean unistama. Ma pean suurelt unistama," lubas inglaste kaitsja Kyle Walker.

Rasmus Voolaid: "Finaalipääsu nimel heitlevad kaks Euroopa meeskonda, keda ei arvestata kõige-kõige suuremate hulka. Ma tahaks kangesti uskuda, et Horvaatia kuldne põlvkond saaks finaalis oma võimaluse. Pakun, et Horvaatia ja taas penaltitega."

Betsafe'i koefitsiendid:

Horvaatia võit - 3,60
Viik - 3,05
Inglismaa võit - 2,36

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Han Jenny   •  
Sõjakas meeleolus on näiteks ka vigastada saanud paremkaitsja Sime Vrsaljko: "Minu põlv on korras. Vajadusel mängin ka ühe põlvega.
http://geometrydashfree.com/happy-room
3 vex   •  
Great, thank you for sharing this great article
the impossible quiz
3 vex   •  
Great, thank you for sharing this great article
the impossible quiz
3 vex   •  
thank you
[url=http://theimpossible-quiz.com]the impossible quiz[/url]

Sisene
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK