Menüü
Veebisait

Hjulmand: kaotus on üks asi, aga sellisel moel välja langeda on väga kibe (0)

Tühjad pihud: Taani võitles südilt, aga finaalikoht libises käest. Foto: Scanpix / Reuters / Laurence Griffiths

Taani koondise peatreener Kasper Hjulmand jäi pärast Inglismaale lisaajal 1:2 kaotatud EM-i poolfinaali diplomaatiliseks, aga andis mõista, et vastuolulisest penaltist kaotamine kriibib hinge.

"Muidugi on pettumus suur, kui jõuad finaalile nii lähedale. Paraku tähendasid mängu ajal ilmnenud erinevad asjaolud, et me ei suutnud viimast sammu teha," tõdes Hjulmand. "Poisid on hakkama saanud millegi imelisega, neis on peidus fantastiline jõud ja nad mängivad imelist jalgpalli. Oleme sel turniiril rünnanud, löönud väravaid ja näidanud enda tõelist palet. Mängijad on endast kõik andnud, seda nii väljakul kui ka väljaku kõrval."

Küll aga märkis Hjulmand, et tal on kohtunikele eraldi etteheide. "Ütlesin neljandale kohtunikule, et vaadaku: teine pall on väljakul. See juhtus viis sekundit enne seda, kui Sterling palliga karistusalasse jooksis," kirjeldas taanlaste juhendaja. "Ma ei saa teisiti, tunnen, et niisugune kaotus oli valus. Üks asi on see, kui kaotad, aga sellisel moel ... Väga kibe on turniiriga sedasi hüvasti jätta."

Ta lisas, et Taani ei ole oma viimast sõna öelnud. "Need poisid on igati võimelised ka järgmisel suurturniiril poolfinaali jõudma. Usun, et see meeskond läheb veel paremaks ja meid ootavad ees suured saavutused."

Ründaja Martin Braithwaite lisas, et sellise kaotusega on raske leppida. "Peame juhtunu alla neelama ja siis uuesti otsast alustama. Oleme pettunud ja viis, kuidas täna kaotasime, teeb selle mõistmise keerulisemaks," nentis Braithwaite.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti