Menüü
Veebisait

EM-STUUDIO | Eesti tuntuim Saksamaa fänn: Päikesekuningaks pürginud Löw varjutas ise enda edu, aga tõeline toetaja on omadega nii heas kui ka halvas (1)

Soccernet.ee EM-stuudios on saatejuhil Kristjan Jaak Kanguril seekord külas Eesti ilmselt kõige tuntum Saksamaa koondise poolehoidja Indrek Petersoo. Arutame selle üle, miks sakslaste mäng juba mõnda aega üles-alla kõigub.

Millal muutus sakslaste mäng silmale nauditavaks? Ja miks praegu tulemusi napib? Kuhu on kadunud Philipp Lahmi ja Bastian Schweinsteigeri sugused liidrid? Mil moel peatreener Joachim Löw näppu lõikas, kui Thomas Mülleri ja Mats Hummelsi koondisest välja viskas ning siis tagasi võttis?

Mida on Löw teinud valesti, et maailmameistrid neli aastat hiljem alagrupistki edasi ei saanud? Kas põhjus on tema isikus, taktikas, mängijates või kõiges kokku? Millisel positsioonil haigutab meeskonna koosseisus suurim auk ja kas Hansi Flicki saabumine muudab sakslaste elu taas ilusaks?

Soccernet.ee EM-stuudio jõuab finaalturniiri jooksul väikeste eranditega eetrisse igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel. Järgmine saade on kavas 25. juuni hommikul.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

raudidas   •  
UEFA BANS Munich from using LGBTQ RAINBOW design (Report)

The football federation banned the proposed illumination of the Allianz Arena, stating they need to use the colors of UEFA instead. (Bild)

The Munich stadium had planned to shine the rainbow colors in Germany’s next football fixture against Hungary, in support of the LGBTQ community – PROTESTING the Hungarian law that restricts the information rights of young people regarding homosexuality and transsexuality.

Subscribe to RT t.me/rtintl

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti