Menüü
Veebisait

Vutilegend on Inglismaa koondislaste peale maruvihane: sa ei saa lasta 19-aastasel poisil finaalmängus enne sind penaltit lüüa! (Grealish: ma ütlesin, et tahan lüüa) (0)

Roy Keane'il (vasakul) jagus Jack Grealishi suunal kurje sõnu. Mängumees ei jäänud vastust võlgu. Foto: Scanpix / Matthew Childs / Laurence Griffiths / Reuters

Legendaarsel jalgpalluril, täna Sky Sportsis stuudioeksperdina töötaval Roy Keane'il jagus pärast Inglismaa EM-finaalmängu kaotust Itaalia vastu etteheiteid nii mõnelegi kaotajate meeskonna liikmele.

Itaaliale kindlustas võidu inglaste viienda lööja ebaõnnestumine - vaid 19-aastane Bukayo Saka pidi penalti realiseerima, et seeria jätkuks ja löömiskord jõuaks lisalööjateni, kuid paraku suutis itaallaste puurilukk, turniiri parimaks mängijaks valitud Gianluigi Donnarumma löögi tõrjuda. Ülikogenud Keane ei olnud teps mitte rõõmus, et penaltiseeria tähtsaim löök sedavõrd vähekogenud mehele usaldati.

"Kui sa oled [Raheem] Sterling või [Jack] Grealish, siis sa ei saa seal lihtsalt istuda ja vaadata, kuidas noor ja kogenematu kutt läheb turniiri olulisimat lööki lööma," põrutas Keane ITV-le. "Sa ei saa lasta minna aral 19-aastasel poisil enne sind. Neil (Sterlingul ja Grealishil - M. K.) on palju rohkem enesekindlust - Sterling on võitnud tähtsaid karikaid - aga nad panid kogu surve noorele mehele."

25-aastane mängumootor Grealish ei jäänud aga vastust võlgu. "Ma ütlesin, et tahan lüüa!" kirjutas ta Twitteris. "Peatreener on turniiri jooksul teinud väga palju õigeid otsuseid ja ta tegi neid ka täna. Aga ma ei lase inimestel öelda, et ma ei tahtnud penaltit lüüa, kui tegelikult pakkusin end ise välja."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti