Menüü
Veebisait

Teine koondis koroonaga hädas: Rootsi alustab EM-i ilma Juventuse ässata (0)

Dejan Kulusevski. Foto: Scanpix / AFP / Jonathan Nackstrand

Teine EM-finaalturniirile pääsenud koondis sai koroonaga pihta, kui Rootsi peab alagrupiturniiri alustama ilma Dejan Kulusevski ja Matthias Svanbergita.

Eriti suur tagasilöök on Rootsi jaoks ilmselt Juventuse 21-aastase ründaja Dejan Kulusevski positiivne proov, kel eile ka haigusnähud esinesid. "Kulusevski andis meie meditsiinipersonalile teada, et ta tunneb külmetussümptomeid. Tegime talle kohe testi ja see oli positiivne. Pärast seda on ta isolatsioonis olnud ja ei reisinud koos teistega Göteborgi," vahendas The Athletic Rootsi koondise arsti Anders Valentini sõnu.

Valentin avaldas lootust, et Kulusevski pole teisi mängijaid nakatanud, kuna korjas ise tõve üles puhkusel olles. "Ta pole eriti ühegi mängijaga veel kohtunud. Oleme need mängijad küll kindlaks teinud, kes temaga koos istunud, söönud või bussis lähestikku istunud. Neil ei ole sümptomeid ja on testi andnud."

REKLAAM

Rootsi koondis jätkab finaalturniiriks valmistumist Göteborgis ja EM-i esimene mäng peetakse esmaspäeval Sevillas Hispaaniaga. Hispaania on seejuures teine koondis, kes koroonaviirusega maadlema peab, kuna Sergio Busquets andis positiivse proovi ja seega on kutsutud koondise juurde lisamängijaid, keda vajadusel kaasata saab.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
LIVE: hea stardi teinud Itaalia kohtub punkte vajava Šveitsiga  (Immobilelt kolmas!)
MARSELJEES ROKKIS
KAADRI TAGANT
EM-PÄEVIK
ERIKSENI JUHTUMIST
STUUDIOJUTUD
EM-PÄEVIK
Ott Järvela | Režissöör ei eksinud. Erikseni õnnetust ei saanud ega tohtinud maha vaikida
RASKE ÕHTU
Pisarates Taani peatreener: see õhtu tuletas kõigile meelde, mis on elus kõige olulisem  (koondise arst: saime Christiani tagasi)
TAAVETID JA KOLJATID
NOPPEID AJALOOST
ERILEHT JA ENNUSTUSED
Ennusta koos sõpradega! Soccernet.ee avas EM-i erilehe
SUURED, VÄIKESED, VAHEPEALSED
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
SOOSIKUD JA AUTSAIDERID
NOPPEID AJALOOST
EELVAATED