Menüü
Veebisait

Llorente kuivale jäämisest: tekitasime vikerkaare jagu võimalusi, aga pall lihtsalt keeldus sisse minemast! (Rootsi treener: mul pole üldse piinlik) (0)

Marcos Llorente (vasakul) ja Alexander Isak. Foto: Scanpix / David Ramos / Reuters

Hispaania koondise poolkaitsja Marcos Llorente, kes mängib sel suurturniiril paremkaitsjana, tõdes Rootsiga tehtud 0:0 viigi järel, et hispaanlastel oli võimalusi terve vikerkaare jagu.

"Milline veider tunne ... Me tekitasime nii palju võimalusi ja lihtsalt ei lahendanud neid efektiivselt. Ausalt öeldes tekitasime terve vikerkaare jagu erinevaid võimalusi, aga vahel on lihtsalt päevi, kus pall keeldub sisse minemast," lausus Llorente UEFA kodulehele.

Ta jätkas: "Kui jätkame sedasi mängimist, siis kohtumised ei saa enam käest minna. Teame kõik, kui oluline on [võimalusi raisanud Alvaro] Morata meie jaoks, kuid õnn ei olnud lihtsalt täna tema poolel. Kui publik vilistas, siis nad ei peaks olema murelikud ja soovin, et nad ei oleks. Meil on kaks alagrupimängu jäänud ja meie fännide toetus oleks suur abi."

Hispaania ääreründaja Dani Olmo rääkis: "Väärisime rohkemat. Aga vastus on, et peame lihtsalt asjadega edasi töötama. Peame sedasi edasi mängima ja saama aru, et kui sa ei löö väravat, siis ei võida sa mängu, vahet pole, kui hästi sa ka oled mänginud. Loodetavasti fännid tulevad nüüd meie selja taha."

REKLAAM

Värskelt Hispaania koondislaseks saanud endine Prantsuse noortekoondislasest kaitsja Aymeric Laporte: "See asi maitseb mõistagi väga halvasti. Olime oma mänguidee poolest head. Domineerisime. Seega oleme veidi õnnetud, et ei võitnud. Kui jätkame sedasi mängimist, võidame kümnest mängust üheksa."

Hispaania peatreener Luis Enrique ütles El Chiriguitole lõpuvile järel: "Olime parem meeskond vastase vastu, kes tahtis kaitsta. Väljak ei aidanud kaasa ja mängijad nurisesid selle üle. Kuulsin Morata suunas vilekoort, aga seejärel saadeti ta väljakult ära aplausiga. Ta annab meeskonna jaoks väga palju ja ta on harjunud selliste olukordadega, seega ma ei usu, et see teda mõjutab."

Rootsi juhendaja Janne Andersson lausus SVT-le, et kaitsev taktika oli pragmaatiline valik: "Tulla Hispaaniasse 32 soojakraadi kätte ja pallida nende oskuste vastu - oleks naiivne arvata, et mängime nad üle. Meie tekitasime mõned võimalused ja nemad tegid sama, seega kokkuvõttes ei ole mul selle punkti saamise üle üldse piinlik. Kui oleme siin, et võtta ka selliste võistkondade vastu punkte või nad alistada, peamegi mängima sedasi. Lojaalsus, mida mängijad näitasid meie plaani vastu, oli fantastiline."

Rootsi väravavaht Robin Olsen ei soovinud tähesära endale võtta. "Ma ei kindlustanud üksinda seda punkti. See oli suurepärane meeskondlik panus. See ei olnud meie parim mäng, aga me võitlesime, võitlesime kõvasti. Tagant väravast vaadata, kuidas poisid nii vägevalt jooksid, tegi mind uhkeks," rääkis Olsen SVT-le.

Külalismeeskonna kõige teravam mängija, igapäevaselt Hispaanias Real Sociedadis mängiv ründaja Alexander Isak ütles, et punktiga on nad rahul: "Oleksime tahtnud veidi rohkem palli hoida, et rohkem momente tekitada. Aga pead asjadega leppima nii, nagu nad on. Sellega saime täna suurepäraselt hakkama. Võitlesime viimse minutini. Enne mängu oleksime kindlasti punkti üle õnnelikud olnud. Seega oleme sellega rahul.

Kui sa sellistes mängudes lõpuks võidad palli, pole sul üldiselt eriti energiat alles. Aga arvan siiski, et saime hästi hakkama. Jätkasime võitlemist, olime tihedalt, seisime madalal ja teadsime, et küll võimalused tulevad. Kahjuks me ei löönud väravat, aga üks punkt võib kujuneda väga oluliseks."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti